امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56113
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 57
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «فرانسه»، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا سفر خود به مالزی را به دلیل تعطیلی دولت واشنگتن به تاخیر انداخت. این ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «فرانسه»، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا سفر خود به مالزی را به دلیل تعطیلی دولت واشنگتن به تاخیر انداخت.

این در حالیست که اوباما قرار بود در بخشی از سفر خود به چهار کشور در آسیای جنوب شرقی، در تاریخ 11 اکتبر در مالزی سخنرانی داشته باشد.

سفر اوباما شامل شرکت در نشست‌های منطقه‌ای در اندونزی و برونئی نیز بود.

ناکامی کنگره آمریکا در تصویب قانون بودجه برای سال مالی جدید واشنگتن، دولت آمریکا را روز گذشته برابر با اول اکتبر، به تعطیلی کشاند.

این تعطیلی در حالی صورت گرفته است که جمهوریخواهان و دموکرات‌ها درباره لحاظ کردن بودجه مورد نظر برای اجرای طرح خدمات درمانی «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا در لایحه بودجه جدید واشنگتن با یکدیگر اختلاف نظر دارند.

جمهوریخواهان در لوایحی که تا پیش از پایان سال مالی واشنگتن به تصویب رساندند، اجرای طرح خدمات درمانی اوباما را یک سال به تاخیر انداختند و این حرکت با مخالفت و انتقاد دموکرات‌ها روبرو شد و سنای آمریکا نیز که اکثر کرسی‌های آن به دست دموکرات‌هاست، لوایح بودجه مجلس نمایندگان را رد کرد و به این ترتیب اختلاف ادامه دار قانونگذاران، منجر به تعطیلی دولت فدرال آمریکا شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها