امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56146
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید‌هادی حسینی نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید‌هادی حسینی نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در مجلس با اشاره به حماسه سیاسی انتخابات یازدهم ریاست جمهوری گفت: هم‌اکنون مجلس و سایر قوا باید با تدبیر مشکلات را از سر راه مردم بردارند و در گامی سخت تحت حمایت رهبر انقلاب به وظیفه خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه مجلس و دولت با معرفی کابینه و همچنین رای اعتماد مناسب به آن تا حدودی به وظیفه خود عمل کرده‌اند، اظهار داشت: حضور دکتر روحانی و دفاع از کیان و مواضع انقلاب و همچنین نقش پررنگ وزارت امور خارجه در انتخاب سیاستی عقلایی یکی از مواردی است که مورد تقدیر مجلس و ملت است.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه ما با دنیا و کشورهای آن دعوا نداریم افزود: امریکا و انگلیس در دوره‌ای با ملت ما دشمنی کردند در حالی که هیچ دلیلی برای آن وجود نداشت.

نماینده قائمشهر در مجلس خطاب به اوباما تصریح کرد: ما دوستی ملت‌ها را در قالب دوستی ملت با ملت می‌خواهیم البته مردم ما ثابت کردند که بدون آمریکا هم می‌توانند زندگی کنند.

وی با بیان اینکه فرصت زیادی برای آمریکا وجود ندارد، ادامه داد: برنده این مذاکرات رئیس‌جمهوری است که عاقلانه تنش‌زدایی کند؛ جنگ، بی‌فایده است و باید راه دیگری انتخاب شود.

حسینی در ادامه نطق خود خطاب به دولتمردان یازدهم گفت: اگر می‌خواهید عزتمند شوید این مذاکرات فرصت خوبی برای این مسئله است و باید از این فرصت استفاده کنیم.

نماینده مردم قائمشهر با بیان اینکه دولتمردان نباید مشکلات اقتصادی را به تحریم گره بزنند، اظهار داشت: تقویت سرمایه‌گذاری ملی و استفاده از ظرفیت عظیم کشاورزی یک ضرورت است.

وی از مسئولان خواست که از ظرفیت منابع طبیعی و کشاورزی خدادادی استفاده کنند و افزود: تولید در داخل بدون شکل بر روی مذاکرات نیز تاثیر مستقیم خواهد گذاشت و ما باید دوباره در گندم برنج و دیگر محصولات غذایی به خودکفایی برسیم و زمینه اعتلای کشور را از این طریق فراهم کنیم.

این نماینده مجلس با اشاره به بکارگیری نیروهای باتجربه در دولت تدبیر و امید تصریح کرد: از آقای روحانی می‌خواهم که از جوانان نیز در رده‌های مدیریتی میانی استفاده کنند؛ جوانان هم می‌خواهند در مدیریت کشور سهیم باشند.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس درباره مشکلات حوزه انتخابیه خود نیز اظهار داشت: استان مازندران سرشار از نعمت است اما در محرومیت به سر می‌برد و ما با توجه به همجواری با کشورهای عضو اتحادیه دریای خزر نتوانستیم استفاده مطلوبی از این مکان داشته باشیم و جوانان ما بیکار هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها