امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56176
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، ده ها فعال فلسطینی و تونسی به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد حمله رژیم صهیونیستی به مقر سازمان آزادی ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، ده ها فعال فلسطینی و تونسی به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد حمله رژیم صهیونیستی به مقر سازمان آزادی بخش فلسطین در منطقه "حمام الشط" در حومه پایتخت تونس، در مقابل بنای یادبود این جنایت اشغالگران دست به تظاهرات زدند و حمله مذکور را محکوم کردند، اما نیروهای امنیتی از به آتش کشیدن پرچم رژیم صهیونیستی توسط آنها جلوگیری نمودند.

تظاهرات کنندگان با سردادن شعارهای ضد صهیونیستی حمایت خودشان را از مبارزات ملت فلسطین برای بازپس گیری حقوقشان اعلام کردند، اما زمانی که شماری از شرکت کنندگان در این تظاهرات تلاش کردند تا پرچم رژیم اشغالگر قدس را به آتش بکشند، نیروهای امنیتی که به طور گسترده در صحنه حضور داشتند، از این اقدام تظاهرات کنندگان جلوگیری کردند و پرچم این رژیم را از دست تظاهرات کنندگان گرفتند.

این اقدام صهیونیست ها باعث خشم و اعتراض شدید تظاهرات کنندگان و درگیری آنها با نیروهای امنیتی شد که در نتیجه، پلیس اقدام به محاصره محل تظاهرات کرد.

هواپیماهای "اف-16" رژیم صهیونیستی با هدف از بین بردن «یاسر عرفات» رهبر فلسطینی ها، روز یکم اکتبر سال 1985 به مقر سازمان آزادی بخش فلسطین در شهر «حمام الشط» در حومه پایتخت تونس حمله کردند که در نتیجه آن بیش از ۵۰ فلسطینی و 18 تونسی کشته و بیش از یکصد نفر زخمی شدند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار