امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56179
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۲
تعداد بازدید: 139
محمدرضا شرفی نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره رمان خود که حدود چند سالی است در ارشاد ...

محمدرضا شرفی نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره رمان خود که حدود چند سالی است در ارشاد مانده، اظهار داشت: نزدیک به دو سال است رمان «عاشقی به سبک ونگوگ» را به انتشارات شهرستان ادب سپرده‌ام، اما این اثر بدون هیچ دلیلی در ارشاد مانده و پاسخی برای چاپ نمی‌دهند.

وب افزود: انتشارات شهرستان ادب به صورت خاص در حوزه انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند، موضوع این رمان هم انقلاب سال 57 است. ناشر مدام پیگیر است، اما با دلایل نامشخص کتاب معطل مانده است.

این نویسنده ابراز داشت: امیدوارم در دولت یازدهم با ساختار و سیاست‌های جدید این مشکلات حل شود تا رمان‌هایی با مضامین اینگونه بدون دلیل معطل نمانده و هرچه زودتر به چاپ برسند.

از شرفی چندی پیش «موهای تو خانه ماهی‌هاست» منتشر شده بود که برگزیده پنجمین جشنواره داستان انقلاب شد، این اثر اولین کتاب برای گروه سنی نوجوان بود که از سوی انتشارات عصر داستان منتشر شد.

«موهای تو خانه ماهی‌هاست» با شمارگان 2200 نسخه در 88 صفحه با قیمت 6000 تومان از سوی انتشارات عصر داستان وابسته به بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان روانه کتاب‌فروشی‌ها شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها