امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56184
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۲
تعداد بازدید: 77
شهرام کرمی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس با علام آغاز تمرینات نمایش «مدریک» برای حضور در بخش چشم‌انداز سی‌و‌دومین جشنواره ...

شهرام کرمی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس با علام آغاز تمرینات نمایش «مدریک» برای حضور در بخش چشم‌انداز سی‌و‌دومین جشنواره تئاتر فجر اظهار داشت: این نمایش «موضوعی اجتماعی دارد و متفاوت‌ترنی اثر من است. داستان «مدریک» در رابطه با فرزند یک خانواده است که با رفتار خودش همه خانواده را دچار چالش می‌کند.
وی ادامه داد: این نمایش دارای 12 بازیگر است که تا به حال حضور رویا افشار، عزت‌الله مهراوران، خسرو شهراز، پرستو گلستانی، فریدون محرابی، فرزین محدث، یعقوب صباحی قطعی شده است.
کرمی با بیان اینکه «مدریک» دارای یک موضوع اجتماعی عمیق است، گفت: موضوع این نمایش عمیق و به روز است که در آن سعی کردم تحلیل روان کاوانه و شخصیت‌پردازی درست صورت گیرد و در حال حاضر آن را به شیوه مدرن آماده می‌کنم.
مدریک ترکیب یک اسم عربی ایرانی است که به معنای کسی است که درک می‌کند. شخصیت اصلی این نمایشنامه ادعای بزرگی دارد و احساس می‌کند دیگران آن را درک نمی‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار