امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56186
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۲
تعداد بازدید: 52
علی اکبر تورانیان عضو هیئت مدیره انجمن ناشران دانشگاهی که رییس چهارمین دوره نمایشگاه تخصصی کتب دانشگاهی بود در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات ...

علی اکبر تورانیان عضو هیئت مدیره انجمن ناشران دانشگاهی که رییس چهارمین دوره نمایشگاه تخصصی کتب دانشگاهی بود در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره بدهی ارشاد به ناشران دانشگاهی چهارمین نمایشگاه اظهار داشت: هنوز پول و هزینه چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب‌های دانشگاهی به ناشران پرداخت نشده است، بخشی پرداخت شده و برای پرداخت باقی بدهی هنوز کاری صورت نگرفته است.

تورانیان درباره بدهی ارشاد اضافه کرد: 20 درصد از بدهی ناشران که حدود 200 میلیون تومان است همچنان باقی است و تا به امروز هیچ حرکت مثبتی انجام نشده است، ما پیگیری‌های مختلفی را انجام داده‌ایم اما تا این لحظه فردی جوابگو نبوده است.

وی درباره برگزاری نمایشگاه کتب دانشگاهی همزمان با هفته کتاب در آبان‌ماه اضافه کرد: تا این لحظه برنامه‌ای تدارک دیده نشده، چون وزارت ارشاد به تعهدات گذشته خود عمل نکرده است؛ این نمایشگاه اغلب از 24 آبان دایر می‌شد اما تا این لحظه برنامه‌ریزی برای برگزاری این نمایشگاه انجام نشده است. ناشران به دلیل بدهی ارشاد تمایلی به شرکت در نمایشگاه ندارند. البته در زمان تصدی آقای حسینی در وزارت ارشاد دستور پرداخت بدهی صادر شده بود اما تاکنون بدهی همچنان باقی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها