امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56199
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین دهدشتی عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در نشست خبری ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین دهدشتی عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در نشست خبری که صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بزرگ و مهم در کشور است گفت: مردم بخشی از حقوق ناچیز خود را در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار می‌دهند تا این سازمان برای ارائه خدمات بیمه‌ای و اجتماعی به مردم کمک کند.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی بیش از 300 شرکت زیرمجموعه دارد، گفت: شستا به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی با 2 میلیارد تومان سرمایه کار خود را شروع کرد و در ادامه سرمایه خود را به 39 هزار میلیارد تومان رساند و الان نیز مطرح می شود که این شرکت 45 هزار میلیارد تومان سرمایه دارد.

نماینده آبادان در مجلس با بیان اینکه 40 درصد دارو، 30 درصد تولید سیمان، 70 درصد تولید تایر و برخی دیگر از تولیدات به شرکت‌های سازمان تامین اجتماعی وابستگی دارد، گفت: در کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی سه کمیته درمان، سازمان تامین اجتماعی و شستا تشکیل شد که هر کدام از کمیته‌ها فعالیت خواست خودشان را دنبال می‌کنند.

دهدشتی همچنین گفت: ما برای تکمیل اطلاعات خود نیاز داریم که همه کارگران و مردم به ما کمک کنند. از همین رو اعلام می‌کنیم که آماده دریافت اطلاعات مربوط به سازمان تامین اجتماعی از طریق شماره فکس 88880340 هستیم.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت که عزل و نصب‌های صورت گرفته در شرکت شستا بر خلاف روابط و قانون بوده است و این موضوع از مواردی است که باید در تحقیق و تفحص روشن شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها