امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56217
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسکندر مؤمنی، رئیس پلیس راهور ناجا، سردار سید حسن بتولی، رئیس پلیس آگاهی و سردار سعید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسکندر مؤمنی، رئیس پلیس راهور ناجا، سردار سید حسن بتولی، رئیس پلیس آگاهی و سردار سعید منتظرالمهدی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی در آستانه فرا رسیدن هفته گرامیداشت ناجا به نمایندگی از سردار  اسماعیل احمدی مقدم با محمدباقر قالیباف شهردار تهران فرمانده سابق نیروی انتظامی دیدار و پیشاپیش فرارسیدن هفته ناجا را به وی تبریک گفتند.

قالیباف در این دیدار پیشاپیش فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، معاونین و کارکنان این نیرو تبریک گفت و اظهار داشت: یکی از بهترین دوران خدمتی اینجانب بعد از دوران دفاع مقدس، خدمت در نیروی انتظامی بود که به آن افتخار می‌کنم.

وی در ادامه سخنان خود راه اندازی پلیس 110 در کشور را یادآور شد و گفت: ایده 110 در بسیاری از کشورها وجود داشت و این سیستم با توجه به نیاز امنیت جامعه محور در کشور طراحی و در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان فعالیت خود را آغاز کرد.

فرمانده سابق نیروی انتظامی با بیان اینکه با راه اندازی سیستم 110 مردم بودند که پلیس را فرا می خواندند تصریح کرد: تمام این اقدامات در راستای تأمین امنیت مردم صورت گرفته و می‌گیرد.

شهردار تهران همچنین به تأسیس مرکز نظارت همگانی 197 اشاره کرد و اظهار داشت: این سیستم نظارتی در راستای اجرای اصل هشتم قانون اساسی یعنی نظارت مردم بر عملکرد دستگاه ها و سازمان ها بود که در نیروی انتظامی محقق شد.

قالیباف با تأکید بر اینکه نگاه مردم نسبت به پلیس تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: هیچ سازمانی نمی‌تواند ادعا کند که به نقطه مطلوب رسیده و نیازی به توسعه ندارد.

وی توجه به تخصص گرایی در نیروی انتظامی را یادآور شد و افزود: سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده محترم نیروی انتظامی توجه ویژه‌ای به تخصص گرایی و انسجام سازمانی دارند.

شهردار تهران در ادامه اظهار داشت: بحث توسعه اجتماعی در نیروی انتظامی و نگاه جامعه محوری به امنیت مجموعه ای است که پلیس باید در حوزه آموزش، دانشگاه‌ها و مردم به آن پرداخته و توجه ویژه‌ای داشته باشد.

قالیباف در پایان افزود: مردم پلیس را از خودشان می دانند و رضایت آنها از پلیس در چند سال اخیر بیشتر شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها