امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56226
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، دبیرخانه شورای دفاع جمهوری قرقیزستان اعلام کرد که برای تاریخ 10 اکتبر 2013 در بیشکک برگزاری کنفرانس ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، دبیرخانه شورای دفاع جمهوری قرقیزستان اعلام کرد که برای تاریخ 10 اکتبر 2013 در بیشکک برگزاری کنفرانس بین‌المللی علمی با موضوع «افغانستان – 2014؛ چشم‌انداز تشدید اوضاع در این کشور، چالش‌ها و تهدیدها برای امنیت آسیای مرکزی در زمینه خروج نیروهای بین‌المللی اصلی کمک به امنیت» برنامه‌ریزی شده است.

به گفته این منبع، این کنفرانس در چارچوب فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده برای اجرای تصمیمات نشست ماه دسامبر شورای امنیت سازمان پیمان امنیت جمعی و اولویت‌های پیشنهادی جمهوری قرقیزستان در دوره ریاست بر این سازمان، برگزار خواهد شد.

این منبع افزود: رهبران سازمان‌های بین‌المللی، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد، سازمان پیمان امنیت جمعی، سازمان همکاری شانگهای، اتحادیه اروپا، سازمان امنیت و همکاری اروپا، ناتو، کشورهای مستقل مشترک‌المنافع، فرستاده ویژه، نماینده ویژه‌ای برای افغانستان، سفرای کشورهای مختلف در جمهوری قرقیزستان و همچنین کارشناسان، متخصصان، شرق‌شناسان از کشورهای دور و نزدیک (روسیه، چین، ایالات متحده آمریکا، کشورهای آسیای مرکزی، هند، ایران، ترکیه، مغولستان و غیره)، دعوت شده‌اند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها