امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56239
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۱
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی از 12 تا 15 آبان ماه سال‌جاری ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی از 12 تا 15 آبان ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

تا سال گذشته این نمایشگاه در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شد اما کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران امسال میزبان این نمایشگاه خواهد بود.

در یازدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی که با شرکت ناشران عضو انجمن برگزار می‌شود حدود 27 ناشر شرکت خواهند داشت.

فضای نمایشگاه یازدهم نسبت به سال گذشته کمتر خواهد بود چرا که در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران تشکیل می‌شود.

نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی به عنوان بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب پس از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، یازدهمین دوره برگزاری خود را در پیش دارد.

نمایشگاه کتب کاربردی طی یک دهه فعالیت، به خوبی توانسته است به پیشرفت کمی و کیفی قابل قبولی دست یابد. این نمایشگاه، همه ساله با افزایش تعداد عناوین، بهبود کیفیت عرضه و فروش کتب، ارتقاء روش‌های اطلاع رسانی، و همکاری با سایر سازمان‌ها، نهادها و دستگا‌ه‌های ذیربط، تلاش نموده با رویکردی مشتری مدار، سطح رضایتمندی مخاطبین نمایشگاه را بهبود بخشد.

متصدی برگزاری این نمایشگاه، انجمن فرهنگی ناشران بین المللی ایرانیان است که متشکل از شرکت‌های فعال و دارای نمایندگی‌های معتبر از ناشرین بین المللی است و حجم عمده عملیات عرضه کتاب‌های خارجی در ایران توسط اعضاء این انجمن صورت می‌پذیرد.

سال گذشته دهمین دوره برگزاری این نمایشگاه، در 28 آبان ماه 1391 تا یکم آذر ماه، همچون سال‌های گذشته در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، واقع در خیابان حجاب
برگزار شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها