امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56241
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعه دوازدهم مهرماه پنجاهمین قسمت سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعه دوازدهم مهرماه پنجاهمین قسمت سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و در این قسمت مخاطبان شاهد رویدادهای مختلفی خواهند بود. در این قسمت و در ادامه سفر کریم و بلانش به فرانسه، کریم به واسطه خدمات متعدد خود به دولت فرانسه «نشان شوالیه» دریافت خواهد کرد.

در این قسمت مخاطبان شاهد تاثیر وقایع منتهی به جنگ جهانی دوم بر روابط میان شخصیت های کلاه پهلوی خواهند بود. کریم و بلانش که در فرانسه به سَر می‌برند، به دلیل احتمال وقوع جنگ در اروپا، به دستور عموی بلانش (تره گانو) به ایران باز می‌گردند. البته بلانش تصمیم دارد تا با ماندن در فرانسه، در کنار هموطنان خود باشد اما تره گانو به بلانش دستور می‌دهد تا برای حفظ اشیای عتیقه به ایران برود و برای آنکه مشکلی برای وی پیش نیاید، دستور می‌دهد تا گذرنامه ایرانی برای بلانش صادر شود.

در ادامه داستان کریم به واسطه خوش خدمتی به فرانسوی‌ها موفق به دریافت نشان شوالیه می‌شود. در همین زمان سیمسون (ماه چهره خلیلی) نیز تلاش می‌کند تا خود را به کریم نزدیک کند و او را وادار به جاسوسی کند.

در قسمت پنجاهم کلاه پهلوی، کریم و بلانش به ایران باز می‌گردند و کریم پس از مراجعه به شهربانی، به واسطه توصیه‌های سیمسون در موقعیت شغلی خود ترقی می‌کند. خواندن یک «بحر طویل» توسط میرزا رضا در زندان نیز از دیگر رویدادهای این قسمت است.

این سریال در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و سیزده ماه از آغاز پخش آن می گذرد. پخش کلاه پهلوی تا  پایان آبان ماه امسال ادامه خواهد داشت. سایت اختصاصی سریال به نشانی: www.kolahpahlavi.tv  هر روز اطلاعات و مطالب مختلفی را درباره این سریال منتشر می‌کند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها