امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56245
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خاله شادونه و پرندگان زبل پنجشنبه 11 مهر با شرکت در جشن عاطفه‌ها مهر را به خانه مخاطبان خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خاله شادونه و پرندگان زبل پنجشنبه 11 مهر با شرکت در جشن عاطفه‌ها مهر را به خانه مخاطبان خود می‌برند.
تهیه کننده «شادونه و پرندگان زبل» با اعلام این خبر گفت: خاله شادونه پنجشنبه از بوستان ولایت میهمان خانه مخاطبان خود می شود، این کارکتر محبوب کودکان به همراه دانه ها و پرندگان زبل در جشن عاطفه ها شرکت می کند تا مهر و عاطفه را بین بچه های ایرانی تقسیم کند.
به گفته علی اکبر ذاکری این ویژه برنامه پنجشنبه از ساعت 9:30 روی آنتن شبکه می رود  و طی آن خاله شادونه با بچه  ها در خصوص موضوعاتی مثل نوعدوستی و فرهنگ هدیه دادن و بخشش و ایثار در بین دانش آموزان صحبت خواهد کرد.
جشن عاطفه ها هرساله همزمان با بازگشایی مدارس، به منظور جمع‌آوری کمکها و هدایای ‌مردمی، سازمانها و دوایر دولتی برای یاری رساندن به دانش‌آموزان نیازمند و محروم توسط کمیته امداد امام خمینی(ره‌) در سراسر کشور اجرا می شود و سه روز متوالی ادامه خواهد داشت.
حسینیه ارشاد واقع در خیابان شریعتی، مسجدالنبی در میدان هفت حوض و بوستان ولایت از پایگاههای اصلی در استان تهران است که  شبکه های مختلف تلویزیونی در آنها مستقر خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها