امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56257
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه پارلمان، در مخالفت با درخواست نمایندگان برای تغییر دستور صحن علنی مجلس گفت: امروز مشکل معلمان فقط مربوطه به حق التدریسی‌ها نیست بلکه شرکتی‌ها و سایر معلمین نیز مشکلاتی دارند.

وی خواستار ارائه طرح جامعی در خصوص معلمان شد و اضافه کرد: بهتر است اجازه دهیم وزیر مشخص شود تا آنگاه به طرح جامع تری نسبت به رفع مشکلات معلمان اقدام کنیم.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه گفت: اکنون شاید چند ماهی است که درخواست تغییر دستور مطرح می‌شود که همین باعث شده برخی طرح‌های ضروری مورد بررسی قرار نگیرند به همین دلیل من از نمایندگان می‌خواهم که اجازه دهند دستور دنبال شود.

لاهوتی همچنین تاکید کرد: برای رفع مشکلات معلمان نباید عجله کرد و بایستی با یک طرح جامع موضوع را دنبال کرد.

در ادامه این جلسه محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در موافقت با درخواست برای تغییر دستور صحن علنی گفت: این موضوع آنقدر هم پیچیده نیست که آقای لاهوتی اینگونه مطرح می‌کند، ما اکنون یک استفساریه آوردیم و می‌خواهیم نمایندگان برای حل مشکل معلمان به آن رای دهند.

وی با بیان اینکه اکنون حدود 270 معلم دچار مشکلاتی شدند از وکلای ملت خواست تا با رای مثبت خود در جهت رفع این مشکلات بکوشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها