امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56264
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالکریم حسین‌زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی در جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالکریم حسین‌زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) خانه ملت در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: ما نمایندگان مجلس ضمن تشکر از حضور مقتدرانه دولت در سازمان ملل متحد، انتظار داریم دولت در یک روند تصویب شده عقلانی، مدیریت دیپلماسی کشور را انجام دهد و ما یک پایداری را در کشور احساس کنیم.
وی افزود: همچنین بهتر است دولت هر چه سریعتر درباره تغییر مدیران کشور اقدامات لازم را انجام دهد، اگر می‌خواهد مدیران را تغییر دهد یا تصویب کند و یا هر چه سریعتر نسبت به این موضوع تصمیم‌گیری کند چون حساسیت‌هایی در کشور به وجود آمده است.
حسین‌زاده در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: از قوه قضائیه انتظار داریم با حرکاتی که از توهین به نوه امام (ره) آغاز شد و به توهین به رئیس مجلس کشیده شد و اخیرا هم در زمان بازگشت رئیس‌جمهور به کشور از آمریکا تکرار شد، برخورد کند.
حسین‌زاده ادامه داد: وقتی دریچه گفتمان و دیالوگ باز است، دلیلی ندارد از ابزاری مانند مهر و کفش استفاده کنیم، همانطور که روزنامه کیهان، انتقاداتش را می‌نویسد.
وی با تأکید بر اینکه نباید کاری کنیم که ویترین سیاست خارجی ما دچار مشکل شود، تصریح کرد: انتظار داریم قوه قضائیه یک بار برای همیشه با این گروه‌ها که حرکات خودسری انجام می‌دهند برخورد کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها