امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5627
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 155
سعید زمانیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: انتخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه نقش و ...

سعید زمانیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: انتخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه نقش و رسالتی که رئیس جمهور در کشور دارد بسیار مهم و اساسی است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ویژگی‌های فرد اصلح، افزود: افرادی که می‎خواهند برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کنند باید تلاش کنند تا ویژگی‌هایی که مقام معظم رهبری به آن اشاره داشته‌اند را در خود ایجاد کنند.

زمانیان ادامه داد: در قانون اساسی نیز شاخص‌هایی برای کاندیداها برشمرده شده که افراد باید به آن نیز توجه داشته باشند.

عضو کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور به فرد توانمند و متعهد نیاز دارد، تصریح کرد: در شرایط فعلی به کسی نیاز داریم که بتواند شرایط نابسامان اقتصادی کشور را سامان دهد و در عرصه بین‌المللی نیز از حقوق به حق کشور به خوبی دفاع کند.

زمانیان خاطرنشان کرد: برهمین اساس افرادی وارد این عرصه شوند که مدیر، مدبر، توانمند، متخصص و متعهد باشند و از توان اجرایی بالایی برخوردار بوده و کارنامه درخشانی داشته و اهل باند و حزب بازی نباشند.

وی، اعتقاد به ولایت فقیه را مهم‌ترین شاخصه کاندیداها برشمرد و گفت: اعتقاد به تمامی مبانی نظام جمهوری اسلامی به ویژه اعتقاد به ولایت فقیه باید به نحو ویژه و جدی مدنظر کاندیداها باشد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی افزود: با ورود افراد شایسته و صالح در عرصه انتخابات و انتخاب فرد اصلح از سوی مردم شاهد تحقق حماسه سیاسی در کشور هستیم.
انتهای پیام/68004/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها