امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56271
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 50
مهدی چمران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی فارس، گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم، شهردار تهران در دولت جدید می تواند در جلسات هیات دولت حضور یابد که به ...

مهدی چمران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی فارس، گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم، شهردار تهران در دولت جدید می تواند در جلسات هیات دولت حضور یابد که به نظرم این کار مناسب است، گرچه دو نیم روز وقت ایشان گرفته می شود، اما کار خوبی است و می تواند برای تهران مفید باشد.

وی ادامه داد: البته نظر من این است که اصولا در هیات دولت یک معاونت مخصوص شورا و شهرداری وجود داشته باشد تا مسائل مربوط به شوراها و شهرداری‌های سراسر کشور را دنبال کند.

وی افزود: اگر شهردار تهران به عنوان نماینده همه شهرداران کشور در جلسات هیات دولت حضور داشته باشد تا مشکلات شهرهای دیگر را هم مطرح کند، این کار خوبی است.

چمران درباره حضور رئیس شورای شهر در جلسات هیات دولت نیز گفت: رئیس شورای شهر هم خوب است که حضور داشته باشد، اما این موجب می‌شود شهرداران شهرهای دیگر هم متوقع و خواستار حضور در جلسات هیات دولت شوند.

رئیس پیشین شورای عالی استان‌ها درباره حضور رئیس این نهاد در هیات دولت نیز گفت: رئیس شورای عالی استان ها مثل رئیس مجلس یا رئیس قوه قضائیه است و حضورش در هیات دولت جایگاهی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار