امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56291
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 113
اسماعیل صرامی هنرمند تئاتر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس انصراف خود از جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان را اعلام کرد و گفت: هیچ همکاری در ...

اسماعیل صرامی هنرمند تئاتر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس انصراف خود از جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان را اعلام کرد و گفت: هیچ همکاری در استان اصفهان با بنده برای انتقال قطار و حضور در جشنواره نشد.

از دبیرخانه تهران هم خواستیم تا با شهرداری ناژوان مکاتباتی را جهت همکاری با گروه ما انجام دهند اما از پس آنها بر نیامدند. 

کارگردان نمایش «قطار ایرانی» ادامه داد: شهرداری ناژوان از من خواست تا برای در اختیار گذاشتن قطار 400 میلیون تومان چک بدهید و یک سوم آن را نیز به صورت نقدی پرداخت کنید که در نهایت این مسائل باعث شدن به دلیل مسائل مالی و عدم حمایت دبیرخانه جشنواره در مرکز هنرهای نمایشی از ما از حضور در جشنواره تئاتر خیابانی مریوان انصراف دهم.

صرامی در پایان خاطرنشان کرد: من مدافع دوستان (شهرام نوشیر) در دفتر تئاتر خیابانی بودم و سینه‌ام را در مقابل هنرمندان تئاتر خیابانی سپر کردم اما هیچ حمایتی از ما صورت نگرفت.

به گزارش فارس پیش از این قرار بود اسماعیل صرامی با نمایش «قطار ایرانی» در بخش ویژه هشتمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان حضور یابد.

لازم به یادآوری است اسماعیل صرامی چندی پیش طی حکمی از سوی رئیس مرکز هنرهای نمایشی به عنوان مدیر دپارتمان گروه‌ها در کانون تخصصی نمایش‌های خیابانی ایران معرفی شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار