امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56293
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس کرسی‌های تلاوت و اذان شورای عالی قرآن 11 مهر‌ماه 1390 با برگزاری کرسی ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس کرسی‌های تلاوت و اذان شورای عالی قرآن 11 مهر‌ماه 1390 با برگزاری کرسی تلاوت در حسینیه «الزهرا(س)» آغاز و امسال این کرسی دو ساله می‌شود.  

این کرسی‌های تلاوت در مجتمع «امام‌خمینی(ره)» آغاز و پس از چندی در مسجد «بلال» و مسجد «امام‌حسین(ع)» گسترش یافت، همچنین مسئولان شورای عالی قرآن وعده‌داده اند که این کرسی‌ها تا پایان سال 1392 باز هم گسترش می‌یابد.

یکی از عوامل موفقیت کرسی‌های تلاوت اذان‌گاهی پخش زنده آنها از رادیو قرآن بود که این امر سبب جذب بیشتر مخاطب و نهادینه‌ شدن بهتر این برنامه‌ها شد، البته مدتی است که پخش زنده کرسی‌های تلاوت در سه نقطه اعلام شده محدود‌ شده و در هفته یک برنامه به صورت زنده از رادیو قرآن پخش می‌شود، همچنین مسئولان برگزار کننده کیفی‌سازی تلاوت‌ها و تجهیزات برنامه‌ها را دلیل این محدودیت اعلام کردند که در آینده مرتفع می‌شود.

برگزاری کرسی‌های تلاوت استانی یکی دیگر از برنامه‌های شورای عالی قرآن به منظور نهادینه کردن کرسی‌های ثابت تلاوت است و این شورا با همکاری قرار‌گاه خاتم‌الاوصیاء در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کردستان اقدام به برگزاری این برنامه‌ها کرده است.

آیین دوسالگی کرسی‌های تلاوت شورای عالی قرآن سه‌شنبه 16 مهر‌ماه 1392 با حضور مسئولان و تعدادی از قاریان ممتاز و بین‌المللی در مسجد «امام‌حسین(ع)» برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها