امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56315
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۱
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مریوان، دبیر هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان پیش از ظهر امروز در مراسم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مریوان، دبیر هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه این جشنواره اظهار داشت: در مجموع پس از اعلام فراخوان برگزاری جشنواره، 265 اثر نمایشی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

به گفته قباد میمنت‌آبادی، 30 اثر از این آثار شامل 27 گروه داخلی و سه گروه خارجی به بخش نهایی جشنواره هشتم راه یافتند.

وی تصریح کرد: 18 گروه از آثار راه یافته به مرحله نهایی در بخش مسابقه شامل آزاد و ویژه کودک و نوجوان، پنج گروه آیینی و 2 گروه ویژه در هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به اجرای نمایش می‌پردازند.

دبیر هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در ادامه به رشادت‌ها و دلاورمردی‌های مردمان مریوان اشاره کرد و گفت: آنچه مدنظر است این است که با زبان تاثیرگذار هنر، ارزش‌های ایران اسلامی، کردستان و مریوان متجلی شود.

میمنت‌آبادی عنوان کرد: موضوعات صلح، آرامش و آسایش در محورهای جشنواره هشتم گنجانده شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان خاطرنشان کرد: همراهی با مردم یکی از حسن‌های خوب این جشنواره است و انتظار داریم تمامی ارزش‌ها، خوبی‌ها و حسن‌های این جشنواره بازتاب داده شود.

گفتنی است، جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان از امروز به مدت سه روز در میادین، پارک‌ها، خیابان‌ها و مدارس شهر مریوان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/79012/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار