امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56322
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: هیأت مؤسس این فراکسیون تشکیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: هیأت مؤسس این فراکسیون تشکیل شده است و به ‌زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به گفته نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد، محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و چناران و علیرضا منظری توکلی نماینده ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎﻓﺖ ﻭ ﺭﺍﺑﺮ ﻭ ﺍﺭﺯﻭﺋﯿﻪ به عنوان اعضای هیأت مؤسس فراکسیون کودک و نوجوان شناخته شده‌اند و این فراکسیون به ‌زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در آستانه هفته ملی کودک بر لزوم توجه جدی به مقوله تربیت کودکان و نبود متولی مشخص در برآورده کردن همه خواسته‌های این قشر مهم اشاره کرد و اظهار داشت: سازمان‌ها و ارگان‌های فراوانی در کشور با محوریت کودک و نوجوان در حال فعالیت هستند اما علی رغم تلاش‌های فراوان صورت گرفته برنامه‌ای مدون و جدی برای این قشر مهم نداریم و بسیاری از نیازها و خواسته‌های به‌حق حوزه کودکان نادیده گرفته شده است.

وی هدف از تشکیل فراکسیون کودک و نوجوان در مجلس شورای اسلامی را ایجاد نگاهی کلان و برنامه‌ریزی مدون برای ارتقای سلامت، تربیت و حمایت همه جانبه از کودکان عنوان کرد و گفت: نگهداری کودکان بی‌سرپرست، طراحی راه‌کارهایی همه جانبه برای مقابله با بزه‌کاری کودکان، حمایت از سرپرستان کودکان، برنامه‌ریزی کلان برای سلامت و تربیت کودکان و بسیاری از موارد مرتبط به حوزه کودک از جمله مواردی است که در فراکسیون کودک و نوجوان مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جعفری با قدردانی از تصمیم سازمان‌های مرتبط با کودکان برای برگزاری هفته ملی کودک بیان کرد: اگر از سوی خانواده‌ها و دولت به تربیت اسلامی کودکان توجه شود آینده انقلاب و نظام تضمین خواهد شد و هزینه‌کردهای مالی و معنوی امروز چشم‌انداز و افق آینده نظام انقلاب اسلامی را بیمه می‌کند.

گفتنی است که امسال با هماهنگی انجام شده از سوی 19 سازمان متولی کودکان و نوجوانان هفته ملی کودک از 15 تا 22 مهرماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها