امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56330
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 54
محمد علی پورعطار دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

محمد علی پورعطار دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اعتراض خاتمی به تجمع معترضین در مراسم استقبال از روحانی، گفت: خاتمی که خود را در دولت تدبیر و امید سهیم می‌داند، با این گونه اظهار نظرها به دنبال حاشیه‌سازی برای کشور و دولت یازدهم است.

وی ضمن تقدیر از نطق حسن روحانی در مجمع عمومی سالیانه سازمان ملل و محکوم کردن شیوه‌های غیرمنطقی اعتراض، خاطر نشان کرد: باید بپذیریم که طیف‌های مختلفی در کشور وجود دارد و باید اجازه اظهارنظر به گروه‌های مخالف نیز داده شود.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه خاتمی در حاشیه مسائل سیاسی است، افزود: وی که یک مهره حذف شده از دنیای سیاست است می‌خواهد با اظهار نظرهای تنش‌زا و جنجالی خود را به میدان سیاست بازگرداند.

پورعطار از تشکل‌های دانشجویی و مردمی خواست نسبت به اظهارات خاتمی واکنش نشان داده و او را به سکوت دعوت کنند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و عدم فراموشی فتنه 88، یاد آور شد: اگر خاتمی نگران نظام جمهوری اسلامی است بهتر است پیش از این گونه اظهار نظرها درباره نقش فعالش در حوادث سال 88 به مردم توضیح دهد.

دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور در پایان اظهار نظرهای جنجالی برخی افراد را مانعی جدی در راه خدمت رسانی دولت تدبیر و امید به مردم برشمرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار