امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56335
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، پس از انتشار چند گزارش در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مبنی بر عدم توزیع برخی کتب ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، پس از انتشار چند گزارش در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مبنی بر عدم توزیع برخی کتب درسی بین دانش‌آموزان، مدیرکل چاپ، توزیع و مواد رسانه‌های آموزشی وزارت آموزش و پرورش طی تماس با خبرنگار این خبرگزاری مدعی شد که کتب درسی به طور کامل توزیع شده است و تنها چند کتاب آن هم در هنرستان‌ها کم است که دلیل آن هم عدم ارائه آمار درست از تعداد دانش‌آموزان هر رشته در هنرستان‌هاست.

این گفته‌ها در حالی بود که برخی خانواده‌ها طی تماس با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عدم توزیع تمام کتب سوم ابتدایی و هفتم گلایه‌مند بودند.

خبرنگاران آموزش و پرورش طی دو روز گذشته از مدارس مناطق جنوب کرمان بازدید داشتند و نکته جالب اینکه پیگیری‌ها نشان می‌داد برخی کتب پایه سوم و هفتم هنوز به دست دانش‌آموزان نرسیده است. 

دانش‌آموزان دبستان محدثه روستای میان‌شهر نیز اعلام کردند که در پایه سوم دبستان فقط ۳ کتاب درسی آن هم اجتماعی، علوم‌ و فارسی به دستشان رسیده است.

عکس زیر تصویری از دانش‌آموزان سوم ابتدایی میان‌شهر را نشان می‌دهد:
 


 به گزارش فارس، به نظر می‌آید مسئولان آموزش و پرورش به جای آنکه منکر اصل قضیه شوند، به مشکل سیستم توزیع رسیدگی کنند تا در هفته دوم مهر شاهد نبود برخی کتب درسی برای دانش‌آموزان نباشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها