امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56336
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار یحیی شرفی، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت شبکه‌ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار یحیی شرفی، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت شبکه‌ای در امر تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی در پیرانشهر، بلافاصله دستورات لازم در خصوص بررسی موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر آن شهرستان صادر شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر پیرانشهر با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی، محل فعالیت باند را که یک واحد مسکونی خالی از سکنه در یکی از روستاهای شهرستان بود شناسایی و نهایتا در یک عملیات منسجم و پس از کسب دستور قضایی مورد بازرسی قرار دادند.

وی ادامه داد: در بازرسی از محل فعالیت باند موصوف، 200 کیلوگرم شیشه آبکاری شده به همراه مقادیری تریاک کشف و یک دستگاه خودرو نیز در این راستا که در امر جابجایی مواد استفاده می‌شد، توقیف شد.

سردار شرفی با اشاره به اینکه در این عملیات منسجم سرکرده باند دستگیر شد، تصریح کرد: تلاش در جهت دستگیری دیگر همدستان متهم کماکان در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیرانشهر قرار دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها