امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56338
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری متأسفانه برخی قضات به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری متأسفانه برخی قضات به این منصب عالی تنها به عنوان شغل نگاه می کنند، حال آنکه قضاوت جایگاه رفیع و منصبی است که باید از آن برای احقاق حقوق و اقامه عدل استفاده کرد.

وی از قضات دیوان عدالت اداری خواست با توجه به افزایش شکایت و ثبت دادخواست در این نهاد قضایی، اهتمام ویژه‌ای در رسیدگی به پرونده‌های قضایی و تسریع در آن داشته باشند.

رئیس دیوان عدالت اداری افزود: قضاوت برای آن است که دست ظالم و ستمکار را از ظلم و ستم قطع کند، نتیجه چنین نگاهی این است که شخص در مقام قضا به برخی مسائل آلوده نخواهد شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری تصریح کرد: از وقتی مسئولیت قضاوت را پذیرفتیم باید هرآنچه در توان داریم در طبق اخلاص بگذاریم و برای خدا کار کنیم.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به حدیثی از رسول گرامی اسلام(ص) گفت: در بحار الانوار از رسول اکرم(ص) نقل شده است که فرمودند: «هرکاری را انجام می دهی سعی کن این کار فقط برای خدا باشد زیرا او تنها عمل خالص بندگانش را می‌پذیرد».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها