امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5634
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 130
عابد فتاحی امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ارومیه اظهار داشت: با توجه به شرایط سیاسی خارجی و داخلی کشورمان، ...

عابد فتاحی امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ارومیه اظهار داشت: با توجه به شرایط سیاسی خارجی و داخلی کشورمان، رئیس جمهور آینده به عنوان اولین مقام اجرایی کشور باید کسی باشد که بتواند مشکلات داخلی کشور را پوشش داده و از هجمه خارجی جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه کشور ما با مشکلات فراوانی از جمله مشکلات اقتصادی، مواجه هست، افزود: رئیس جمهور سعی کند وابستگی‌های جناحی را در کشور نادیده گرفته و با استفاده از اعضای تمام جناح‌ها دولت قدرتمندی را تشکیل دهد و مدیران کار آمد و قدرتمند را تشخیص دهند برای اداره کشور انتخاب کند.

فتاحی گفت: هیئت دولت قوی این توانایی را خواهد داشت که بتواند مشکلات گرانی و بیکاری و هر آنچه که مردم کشور را تحت‌الشعاع خودش قرار داده همه را به لطف خدا و دعای رهبر فرزانه برطرف کند.

وی با توجه به اینکه ایران کشور پهناوری است، ادامه داد: نیاز هست تا رئیس جمهور ارتباط قوی و قدرتمندی با مدیران داشته باشد تا بتواند شناخت خوبی از مسائل داخل کشور به دست آورد و نظارت بیشتری بر امور مدیریتی کشور داشته باشد.

فتاحی با اشاره به اهمیت روابط خارجی کشور، تصریح کرد: رئیس جمهور آینده در روابط خارجی این توانایی را داشته باشد که بتواند با ایجاد روابط حسنه و تأثیرگذار سیاسی و اقتصادی، با سایر کشورها به تعامل پرداخته و بر مشکلات سیاسی فایق آید.

وی گفت: رئیس جمهور آینده همراه با حفظ شأن نظام و ایجاد روابط سازنده و قدرتمند سیاسی باید بتواند ایران را در برابر تحریم‌های سنگینی که اخیراً ایجاد شده حفظ کند.
انتهای پیام/61001/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها