امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56345
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از منابع لبنانی، رئیس هیئت «جایزه محمد کفتارو»(مفتی سابق سوریه) به آیت‌الله سیدعلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از منابع لبنانی، رئیس هیئت «جایزه محمد کفتارو»(مفتی سابق سوریه) به آیت‌الله سیدعلی فضل‌الله فرزند علامه فضل‌الله رسید.

بنابر این گزارش این جایزه که توسط مفتی سابق سوریه ابداع شده و به در سفری ویژه توسط وی و همراهانش به سیدعلی فضل‌الله اعطا شد، در گرامیداشت فعالیت‌های وی در عرصه تقریب مذاهب اسلامی و وحدت اسلامی بود.

دکتر کفتارو در هنگام اعطای این جایزه از ادامه راه علامه فضل‌الله در مسیر وحدت اسلامی توسط سیدعلی فضل‌الله تقدیر کرد و گفت: سیدعلی فضل‌الله بر حرمت توهین به صحابه و همسران پیامبر اسلام(ص) و فعالیت در همه عرصه‌های تقریب مذاهب و اصلاح در امت اسلامی گام برداشته است.

سیدعلی فضل‌الله نیز گفت: آنچه که امروز احتیاج داریم ایجاد نسلی اسلامی و وحدوی است که بتوانند اسلام را در سراسر جهان ارائه دهند چراکه اسلام فراتر از مذاهب است و وسیع‌تر و گسترده‌تر از همه جمودها و نگرش‌های بسته است.

وی خواستار فعالیت بر اساس شیوه یافتن مشترکات در جهان اسلام و به‌ویژه مشترکات انسانی شد و افزود: تنها انتخاب موجود وحدت اسلامی جامع و کامل است که نمی‌توان در هر شرایطی از آن عدول کرد.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها