امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56348
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این اثر مجموعه‌ای از طنزها در دنیای مدیریت و روابط سازمانی است که به که طی سال های 1384 تا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این اثر مجموعه‌ای از طنزها در دنیای مدیریت و روابط سازمانی است که به که طی سال های 1384 تا 1386 با عنوان طنز مدیریتی در ماهنامه آموزشی و پژوهشی و اطلاع رسانی پیام مدیران سازمان صداو سیما چاپ شده و اکنون به کوشش حاجی سفیدی گردآوری و با عنوان طنز مدیریتی به چاپ رسید.

نیروی انسانی به عنوان هستة مرکزی و نقطه اتکای مدیریت در هر مجموعه برای تحقق هدف های هر مجموعه و سازمانی موثر است. بنابراین آسیب شناسی عملکرد نیروی انسانی جهت تحقق بهتر اهداف امری موثر است و طنز یکی از ابزارهای این امر است که می تواند نقاط ضعف و عملکرد مدیران و کارکنان  و روابط بین آن ها را مشخص  و به چالش بکشاند.

از آن جایی که هدف هر طنزی نشان دادن کاستی ها، بدی ها، عیوب، و در نهایت برانگیختن توجه مردم به آن ها و زمینه سازی برای رفع نادرستی های است، این مجموعه با 130 عنوان مانند "ترفیع شغلی، سوت قیمتی، مدیر قبلی، پروژة مدیریت زمان، تراژدی، کارمند دلخواه، حد انتظار رئیس! ، توصیه های مدیریتی، مرغ سه پا!، سنوات شغلی، مهم نیست شیر باشیم یا غزال، منشی را احضار کرد! ، سگ گله ام را پس بده، من همان کسی هستم که شما می خواهید و ... "می تواند در امر مدیریت و روابط بین کارکنان ابزاری سازنده برای برطرف ساختن برخی از مشکلات باشد که خواندن آن به همه مدیران و کارکنان هر سازمانی پیشنهاد می شود.

چاپ اول این اثر در 118 صفحه، و با قیمت 40000 ریال توسط انتشارات سروش در اختیار علاقمندان طنز فارسی قرار گرفته است.

علاقمندان برای تهیه کتاب به فروشگاه مطهری انتشارات سروش به نشانی: خیابان استاد مطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان دفترمرکزی سروش، تلفن 88310610-021 و یا به مرکز پخش پکتا ( نماینده انحصاری پخش آثار انتشارات سروش) به نشانی: خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، جنب فروشگاه ترنجستان سروش، مراجعه یا با تلفن 66973203 (20 خط) تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها