امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56351
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 83
علی قمصری آهنگساز  موسیقی کلاسیک ایرانی و نوازنده تار،‌ در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات این ...

علی قمصری آهنگساز  موسیقی کلاسیک ایرانی و نوازنده تار،‌ در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات این کنسرت توضیح داد: در این کنسرت که 11 و 12 مهرماه در تالار  استاد فرشچیان شهر اصفهان برگزار خواهد شد با ترکیبی از گروه هم‌نوازان حصار  به روی صحنه خواهم رفت که برای هم‌نوازی کنار هم چیده شده‌اند.

علی قمصری درباره قطعاتی که در کنسرت اجرا می‌شوند نیز توضیح داد: تمام آثاری که در این کنسرت نواخته خواهد شد، پیش از این در تهران اجرا شده است. در واقع این مجموعه جدیدترین آثاریست که در کنار گروه هم‌نوازان حصار اجرا شده است.

وی درباره مایه‌های موسیقایی آثاری که قرار است در اصفهان اجرا کند، گفت: در این کنسرت قطعاتی با فضای سیال و مودال نواخته خواهد شد که تغییر از مایه‌ای به مایه دیگر در آن مشهود است. اما فضای غالب در این اجراها در مایه شور و دشتی خواهد بود.

وی هم چنین ادامه داد: در این اجرا همه قطعات بی کلام هستند و تنها در برخی از قطعات من و سیاوش روشن هم‌آوایی خواهیم کرد.

این آهنگساز که در کنسرت اصفهان تار خواهد نواخت؛ درباره هنرمندان دیگر گروه هم‌نوازان حصار در این اجرا گفت: در این اجرا سیاوش روشن نوازنده عود، شروین مهاجر نوازنده کمانچه، پاشا هنجانی نوازنده نی، حسین رضایی نیا نوازنده دف و حامد کریم خاوری نوازنده تنبک،‌ مرا همراهی خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها