امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56370
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 74
ابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش ...

ابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات اخیر محمد خاتمی مبنی بر اینکه اعتراض دانشجویی به روحانی به ترور منتهی می‌شود، گفت: حرفهای آقای خاتمی کارشناسی نشده  بسیار نامطلوب است.

وی افزود: به آقای احمدی‌نژاد هم کفش پرتاب کردند اما آیا آن پرتاب کفش به ترور منتهی شد؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارات سید محمد خاتمی را عاملی برای نشان دادن فضای تنگ و تاریک در کشور ارزیابی کرد و گفت: ما ان حرکت (پرتاب کفش به رئیس جمهور) را  تایید نمی‌کنیم اما چرا برخی آقایان چرا با هر اقدامی برآشفته می‌شوند.

وی اظهارات اخیر محمد خاتمی را پوپولیستی و بی مبنا دانست و افزود: اظهارات این چنینی به نفع کشور نیست و باعث رادیکالی و امنیتی شدن فضا می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دولت یازدهم خواست شعار عدالت را دنبال کند و در همین زمینه گفت: روحانی مواظب باشد که برخی به شعارش تهاجم نکرده و شعار عدالت را در معرض عملکردهای مشکل آفرین قرار ندهند.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار