امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5638
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش فارس به نقل از نیویورک تایمز، این چندمین بار در ماه های اخیر است که مقامات و نهادهای دولتی در آمریکا اتهاماتی را در این زمینه بر علیه چین ...

به گزارش فارس به نقل از نیویورک تایمز، این چندمین بار در ماه های اخیر است که مقامات و نهادهای دولتی در آمریکا اتهاماتی را در این زمینه بر علیه چین مطرح می کنند.

گزارشی که وزارت دفاع آمریکا در این زمینه منتشر کرده نشان می دهد که دولت و ارتش چین به طور مستقیم در این حملات دخالت دارند، امری که تاکنون بارها از سوی چین تکذیب شده است.

گزارش یاد شده که با هدف ارزیابی توان نظامی چین تهیه شده با توجه به افزایش تنش بین دو طرف در زمینه فعالیت های سایبری چین اهمیتی دوچندان یافته است. دولت آمریکا معتقد است چین از این طریق قصد دارد به اسرار نظامی آمریکا دست یابد و از آن برای افزایش توانمندی های خود بهره بگیرد.

آنها مدعی هستند که چینی ها از این اطلاعات در بسیاری از نهادهای علمی و دفاعی خود برای ارتقای توانمندی های خود استفاده می کنند. پیش از این تعدادی از شرکت های بزرگ فناوری در آمریکا مانند گوگل و مایکروسافت هم مدعی شده بودند هدف این حملات قرار گرفته اند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها