امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56394
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت حماس، یک مسئول جنبش حماس اقدام رژیم صهیونیستی برای نصب پرچم این رژیم بر روی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت حماس، یک مسئول جنبش حماس اقدام رژیم صهیونیستی برای نصب پرچم این رژیم بر روی دیوار حرم شریف ابراهیمی را محکوم و آن را تجاوز به مقدسات توصیف کرد.

وی گفت: ما در جنبش حماس به شدت نصب پرچم رژیم صهیونیستی بر روی دیوار حرم ابراهیمی در شهر الخلیل و برپایی چادر در محوطه خارجی آن را محکوم می‌کنیم و آن را تجاوز آشکار به قداست حرم شریف ابراهیمی و تحریک احساسات مسلمانان می‌دانیم و به دشمن صهیونیستی نسبت به سرانجام جنایت‌های مستمر خود علیه مقدسات و آثار اسلامی هشدار می‌دهیم.

وی تاکید کرد که این تجاوز خطرناک باعث نمی‌شود که دشمن صهیونیستی بر حرم ابراهیمی سلطه پیدا کند و ملت فلسطین با همه طرح‌های یهودی‌سازی و شهرک‌سازی مقابله خواهد کرد.

وی افزود که ما از تشکیلات خودگردان می‌خواهیم موضع روشنی در برابر این تجاوزات اتخاذ کرده و با استفاده از جایگاه خود در یونسکو شکوائیه قضائی در دادگاه جنایی بین‌المللی به منظور توقف جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه مقدسات فلسطینیان ارائه نماید.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها