امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5640
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای در محکومیت تخریب و اهانت به مقبره صحابه پیامبر اعلام کرد: بار دیگر دست جهالت از آستین تروریست‌های تکفیری به در آمد و جنایت دیگری را رقم زد.

حمله به مضجع شریف حجر بن عدی و نبش قبر صحابه بزرگوار پیامبر اکرم (ص) و امیرالمؤمنین (ع) و آتش زدن مرقد شریف جعفر طیار نشان از باطن پلید این جانیان است و اگر زمانی اسلاف جنایتکار این تروریست‌ها با یاران پیامبر دشمن بوده و اقدام به شهید کردن این بزرگواران می‌کردند، امروز بازماندگان فکری آنان و جاهلان مسلمان‌نما با پیکر این اسوه‌‌های اخلاص دشمن هستند.

اینگونه اعمال آشکارا نشان از کوته فکری این جماعت دارد و مشخص می‌کند چنانچه این قوم نادان در سوریه به قدرت برسند، جنایات فجیع‌تری را علیه مسلمانان و مسیحیان آن دیار رقم خواهند زد و حتی اماکن مقدس نیز از جهالت و شقاوت آنان در امان نخواهند ماند.

به نظر می‌رسد هدف اصلی حرکت اخیر تروریست‌های سلفی، ایجاد اختلاف و فتنه مذهبی است، از این رو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن این جنایات، همه مراجع و سازمان‌های فرهنگی بین‌المللی و جهاد اسلام و علما و دانشمندان مسلمان را به حرکت یکپارچه در محکومیت این اعمال خلاف دین و بشریت و تفرقه‌افکنانه دعوت می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها