امروز : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 5
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56402
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «فرانس‌24»، با ادامه بحران سیاسی در ایتالیا و در شرایطی که امروز پارلمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «فرانس‌24»، با ادامه بحران سیاسی در ایتالیا و در شرایطی که امروز پارلمان این کشور درباره رای اعتماد به کابینه فعلی رای‌گیری می‌کند، «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر پیشین از نمایندگان پارلمان خواست تا به کابینه «انریکو لتا» رای اعتماد دهند.

به نقل از حزب «مردم آزاد» اینچنین اعلام شد: «ما تصمیم گرفتیم تا به دور از دعواهای داخلی (به کابینه) رای اعتماد بدهیم.»

در سنای ایتالیا شکافی میان دموکرات‌ها و حزب مردم آزاد وجود دارد به طوری که از مجموع 321 سناتور، رای 161 سناتور مورد نیاز است. این در حالی است که برلوسکونی در مجلس نمایندگان از حمایت کافی برخوردار است.

پارلمان ایتالیا امروز با تصمیم درباره رای اعتماد به لتا سرنوشت دولت ائتلافی تازه تشکیل یافته وی را رقم می‌زند. رای امروز پارلمان ایتالیا از این نظر حساس شده است که چهره‌های سرشناس حزب «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر پیشین این کشور؛ «مردم آزاد» یک روز مانده به رای گیری گفته‌اند از دولت ائتلافی لتا حمایت خواهند کرد. «آنجلینو آلفانو» وزیر کشور ایتالیا و شخص دوم حزب برلوسکونی یکی از این چهره‌هاست.

انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار