امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56429
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۷
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست طی حکمی سعید متصدی زرندی را به معاونت نیروی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست طی حکمی سعید متصدی زرندی را به معاونت نیروی انسانی سازمان محیط زیست منصوب کرد که متن آن به شرح زیر است:

این حوزه به لحاظ اهمیتی که در بهبود کیفیت زندگی آحاد جامعه دارد، می‌بایست برنامه‌ریزی و سیاستگذاری برای کاهش آلودگی هوا، آلودگی‌های آب و خاک، ارتقاء استانداردهای محیط زیست انسانی، تبادل اطلاعات و تجربیات با مراکز علمی برای دست‌یابی به روش‌ها و فناوری‌های نوین را مد نظر قرار دهد.

همچنین به طور مستمر پایش آلاینده‌های زیست محیطی و ارزیابی اثرات توسعه را پیگیری کرده و از طریق اعمال روش‌های مدیریتی تعاملی، سایر دستگاه‌های مرتبط در رعایت ملاحظات زیست محیطی راهبری نماید.

بنا بر این گزارش، سعید متصدی زرندی متولد 1346 در شهرستان زرنــد و دارای مدرک دکتری مهندسی بهداشت محیط ، کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط و کارشناسی مهندسی بهداشت محیط  است.

سعید متصدی هم اکنون دانشیار و عضو هیئت علمی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران است.

سایر سوابق و مسئولیت‌های سعید متصدی عبارت است از؛ عضو کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران، مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدیرکل دفتر بررسی آلودگی هوا در سازمان حفاظت محیط زیست، عضو کمیته راهبردی محیط زیست مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری تهران، عضو کمیته کشوری کنترل مصرف دخانیات، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، رئیس کمیته فرعی کنوانسیون تغییر آب و هوا در کمیته ملی توسعه پایدار، دبیر کمیته تخصصی رفع آلودگی هوا ناشی از بلایای طبیعی وزارت کشور، رئیس کمیته تخصصی اجرائی و آموزش کیفیت هوا، وزارت بهداشت و در مان و سازمان حفاظت محیط زیست، دبیر کمیته راهبری کنوانسیون تغییر آب و هوا سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس کمیته تخصصی اجرائی و آموزش آلودگی صوتی، وزارت بهداشت و درمان و سازمان حفاظت محیط زیست و عضو کمیسیون شورای پژوهشی، سازمان حفاظت محیط زیست.

مجری چندین طرح و پروژه بین المللی و داخلی در حوزه مدیریت محیط زیست و تألیف چندین کتاب و دهها مقاله در نشریات خارجی و داخلی نیز از جمله سوابق علمی و اجرایی سعید متصدی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها