امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56430
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۷
تعداد بازدید: 68
حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جلسه مشترک مجمع نمایندگان تهران با استاندار تهران اظهار داشت: این جلسه با حضور  16 نفر از ...

حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جلسه مشترک مجمع نمایندگان تهران با استاندار تهران اظهار داشت: این جلسه با حضور  16 نفر از نمایندگان مردم تهران در مجلس به همراه سید حسین هاشمی استاندار برگزار شد.

وی ادامه داد: نمایندگان در این جلسه موضوعات و مشکلاتی که مردم شهر تهران به نمایندگان مجلس منتقل کرده بودند را با استاندار تهران مطرح کردند.

طلا با اشاره به اینکه نمایندگان تهران انتظار حل سریع و تمام مشکلات را ندارند، گفت: با ارائه مشکلات به استاندار تهران امید است مقداری از این مشکلات که امکان پیگیری و بررسی آن وجود دارد، حل شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: موضوعاتی که امروز با استاندار تهران مطرح شد، مسائلی از جمله توزیع متوازن امکانات در تمام نقاط شهر تهران، ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم شهر تهران، ناامنی و سرقت‌های خرد و کلان در مجموعه‌های شهرستان‌های استان تهران و توجه مناسب به مساجد و فرهنگ حجاب و عفاف بود.

وی گفت: در ادامه این جلسه موضوعات دیگری نیز از جمله تداخل در تقسیمات سیاسی شهرستان تهران، مشکلات نقاط جمعیتی حریم شهر تهران و پیگیری مصوبه سال 1377 شورای عالی امنیت ملی مبنی بر امنیت شهر تهران مطرح شد.

طلا خاطرنشان کرد: در این جلسه از سوی نمایندگان اهتمام به مدیرانی که در تهران شایسته کار کردن هستند، لغو محدودیت فعالیت صنایع در حاشیه 120 کیلومتری تهران، تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان اخوان برای ترک معتادین، استفاده از کارگران بومی و نگرانی از اینکه مسکن مهر به تعهدات خود عمل نکند مطرح شد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر صحنه‌های نازیبایی در شهر تهران مشاهده می‌کنیم که حمل و نقل حیوانات و وجود معتادان خیابانی و متکدیان از جمله این صحنه‌ها است.

طلا افزود: با توجه به ایجاد زیرساخت‌های لازم برای دولت الکترونیک و استفاده از فضای مجازی بنابراین می‌توان از این قابلیت‌ها برای حذف ترددهای غیر ضرور در سطح شهر جلوگیری کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حل مشکلات مردم در مترو و ایجاد فضای مناسب برای شهروندان، ساماندهی موتورسیکلت‌ها و وسایل نقلیه و امنیت اجتماعی از مهمترین موضوعاتی بود که در این جلسه با استاندار تهران مطرح شد.

وی گفت: استاندار تهران نیز مقرر کرد کارگروهی تشکیل دهد تا نسبت به حل مهمترین مشکلات مردم با تعامل مناسب اقدام کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها