امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56452
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری بعد از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری بعد از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه عاشورا اظهار کرد: پاسداران آذربایجان، انسان‌های موظف، متدین و ولایت‌مدار هستند که برای نهاد مقدسی چون سپاه گزینش می‌شوند.

امام جمعه تبریز، صبر پاسداران انقلاب اسلامی را، نشان‌دهنده اتحاد و وحدت دانست و تاکید داشت: سربازان حضرت ولیعصر(عج) در مقابل رذایل اخلاقی، باید صبر فردی داشته باشند.

آیت‌الله مجتهد شبستری با بیان این که سپاه پاسداران در دفاع مقدس نقش بسزایی داشته است، ادامه داد: باکری‌ها، تجلایی‌ها، یاغچیان، شفیع‌زاده و ... نمونه‌ای از انسان‌هایی بودند که با فدا کردن جان خود در راه اسلام، به درجه رفیع شهادت رسیدند.

وی حفظ و صیانت از کشور را، جزو وظایف اصلی سپاه پاسداران برشمرد و اذعان کرد: سپاه نهادی است که برای حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، باید پا برجا بماند.

نماینده ولی‌فقیه در استان به موفقیت‌های سپاه پس از دوران دفاع مقدس، در عرصه‌های نظامی، فرهنگی و عمرانی اشاره کرد و اظهار داشت: حضور افرادی با انگیزه الهی، در چنین نهادی، برای آبادانی میهن اسلامی نقش بسزایی دارد.

امام جمعه تبریز با اشاره به سخنان روز گذشته رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر روی میز بودن گزینه‌های نظامی خاطرنشان کرد: به این دو خبیث پیام می‌دهیم اگر گزینه نظامی روی میز شماست؛ دست نیروهای مسلح ایران روی ماشه است تا در مقابل کوچک‌ترین تهدید تلاویو و همه مناطق اشغالی را با خاک یکسان کنند.

وی با بیان اینکه پهبادهای ساخت سپاه دنیا را مبهوت کرده است، اظهار داشت: سپاه همیشه در صحنه آماده است و نقش نگهبانی و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن طبق قانون اساسی به بهترین صورت انجام می‌دهد.

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری، به شخصیت فردی سردار پورجمشیدیان اشاره کرد و وی را انسانی مخلص، خادم و باهوش خواند که با آحاد مردم رابطه صمیمی داشته و خاری برای چشم دشمنان است.

انتهای پیام/60002/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها