امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56465
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۶
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، میثم مظفر مدیرعامل این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، میثم مظفر مدیرعامل این سازمان از برگزاری نخستین جشنواره «تاکسیران برتر» گفت: هدف از برگزاری این جشنواره مهندسی رفتار سازمانی تاکسیرانان و ایجاد انگیزه‌های رقابتی و ترویج اخلاق حرفه‌ای است.

مظفر با بیان اینکه در دوره جدید مدیریت سازمان تاکسیرانی توسعه کیفی و نه کمی مدنظر است، تصریح کرد: برگزاری چنین جشنوراه هایی در راستای تأمین همین مهم است که در 6 محور داوری می‌شود.

به گفته وی قانون مداری، مشتری مداری، رزق حلال، مسوولیت پذیری، امانت داری و ایثار و فداکاری محورهای اصلی جشنواره «تاکسیران برتر» است. همچنین در این جشنواره از پیشکسوتان، خادمین قرآن و اهل بیت، برگزیدگان علمی – فرهنگی-ورزشی، تاکسیرانان بانو و خانواده معظم شهدا و ایثارگران تاکسیران قدردانی می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص اصلاح سبک زندگی تصریح کرد: اصلاح سبک زندگی تاکسیرانان در حوزه فعالیت‌های حرفه‌ای و ارتقا سطح فرهنگ کار در حوزه حمل و نقل عمومی و ارتقا منزلت شغلی آنها از اهداف فرادستی این جشنواره محسوب می‌شود.

وی همچنین از شکل گیری دبیرخانه  جشنواره در 26 شرکت خصوصی تاکسیرانی در 22 منطقه شهرداری خبر داد و گفت: بر اساس سوابق وفعالیت‌های تاکسیرانان نسبت به ارزیابی و معرفی تاکسیرانان برتر در هر منطقه اقدام خواهد شد و سپس در هیات داوری مرکزی در هر رشته 3 نفر به عنوان تاکسیران برتر معرفی خواهد شد.

اختتامیه جشنواره 28 مهر همزمان با معرفی تاکسیرانان برگزیدگان در سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار