امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56488
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، تیم بازرسان بین المللی که روز گذشته  از بیروت  وارد سوریه شدند، امروز ماموریت ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، تیم بازرسان بین المللی که روز گذشته  از بیروت  وارد سوریه شدند، امروز ماموریت خود مبنی بر نظارت بر نابودی سلاح‌های شیمیایی در سوریه را آغاز می‌کنند.

این تیم، ماموریت خود را در قالب سه گروه جداگانه در سوریه آغاز خواهد کرد و در چارچوب آن، از نقاط و مراکز مورد توافق با دولت سوریه بازدید خواهد کرد.

ماموریت این تیم، کاملا محرمانه خواهد بود و به منظور تضمین امنیت کارشناسان، هیچ مکان خاصی به طور علنی تعیین نخواهد شد.

وزارت خارجه سوریه در چارچوب اثبات همکاری با بازرسان بین المللی، فهرست کاملی از مکان‌هایی که باید مورد بازدید قرار گیرد، را تهیه کرده است.

این تیم فقط تحت نظارت دولت سوریه، فعالیت خواهد کرد و اخبار مربوط به حضور نیروهای امنیتی روسیه و یا تیم نظامی روسیه همراه بازرسان بین المللی، صحت ندارد.

پیش از این نماینده دائم روسیه در سازمان ملل از آغاز به کار کارشناسان سازمان ممنوعیت انتشار سلاح‌های شیمیایی از تاسیسات و انبارهای شیمیایی سوریه از 7 اکتبر (15 مهر) و پایان کار جمع‌آوری اطلاعات در اواخر ماه خبر داده بود.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها