امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56494
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندر کیاشهر، علیرضا تابش عصر امروز در جریان بازدید از مسکن مهر این شهر در جمع مسئولان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندر کیاشهر، علیرضا تابش عصر امروز در جریان بازدید از مسکن مهر این شهر در جمع مسئولان دستگاه‌های اجرایی گیلان کمک به ساخت مسکن خودمالکی را سیاست درستی دانست و اظهار کرد: پرداخت وام ساخت مسکن خودمالکی در شهرهای کوچک مردم را از تقاضای مسکن انبوه، متراکم و به صورت مجتمع‌های مسکونی بی‌نیاز کرده است.

وی به کارآیی مجتمع‌های مسکونی اشاره کرد و افزود: زوج‌های جوان متقاضی مجتمع‌های مسکونی هستند.

تابش احداث مسکن خودمالکی در بعضی از نقاط کشور را نیازمند 70 میلیون تومان سرمایه خواند و بیان کرد: زوج‌های جوان با پرداخت 15 میلیون تومان و دریافت وام 30 میلیون تومانی صاحب خانه می‌شوند.

*سود وام مسکن مهر قرض‌الحسنه است

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بازپرداخت وام مسکن مهر را 15 ساله عنوان کرد و گفت: سود وام مذکور چهار درصد محاسبه می‌شود و قرض‌الحسنه است.

وی مسکن مهر برای نیازمندان واقعی را راهگشا دانست و تصریح کرد: تب و تاب نیاز مسکن در بعضی از نقاط کشور کاهش پیدا کرده است.

تابش با بیان اینکه تهیه مسکن زمانی برای افراد مشکل و معضل بود، یادآور شد: بعضی از افراد تصور نمی‌کردند روزی بتوانند صاحب‌خانه شوند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خانه‌دار شدن قشر محروم جامعه را به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران ذکر کرد و افزود: امر مذکور با همکاری تمام دستگاه‌ها محقق شده است.

*اجرای طرح هادی نیازمند اعتبار است

وی با اشاره به موفقیت‌های احداث مسکن روستایی در گیلان، خاطرنشان کرد: مدت دو سال است در اجرای طرح‌های هادی کمبود چشمگیر تخصیص اعتبار را داریم و امیدواریم گشایشی در این زمینه داشته باشیم.

تابش بر اجرای طرح هادی روستایی تاکید کرد و گفت: سال‌های گذشته تعداد 85 هزار واحد مسکن روستایی در گیلان احداث شده و این امر برای استان قابل توجه است.
انتهای پیام/84001/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار