امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56495
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار فارس، در مهدی یونسیان مدیرعامل جدید ایران خودرو دیزل از سوی یکه زارع آمده است: رعایت سیاست‌های اجرایی و ضوابط ابلاغی شرکت ایران ...

به گزارش خبرنگار فارس، در مهدی یونسیان مدیرعامل جدید ایران خودرو دیزل از سوی یکه زارع آمده است: رعایت سیاست‌های اجرایی و ضوابط ابلاغی شرکت ایران خودرو در تصمیماتی که در قالب هیات مدیره و مدیرعامل شرکت یاد شده اتخاذ خواهید کرد، الزامی بوده و امید است به عنوان امین گروه صنعتی ایران خودرو ضمن رعایت قوانین و مقرارت جاری کشور و استفاده از اختیارات حاصله از اساسنامه شرکت همراه سایر اعضای هیات مدیره با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص درانجام صحیح مسئولیت‌های محوله موفق و در پیشبرد اهداف در آن واحد نهایت کوشش و جدیت را به عمل آورید.

بر اساس این گزارش، یونسیان هم‌زمان به عنوان عضو موظف هیات مدیره ایران خودرو دیزل فعالیت می‌کند. وی در طول مدیریت مهندس یکه زارع در ایران خودرو دیزل به عنوان قائم مقام وی فعالیت داشت.

در این گزارش آمده است، یونسیان دارای مدرک لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت است و درسوابق وی، سرپرست و عضو هیات مدیره ایران خودرو دیزل، معاون تولید و کیفیت شرکت پارس خودرو، عضو هیات مدیره و معاون اجرایی شرکت ایران کاوه، مدیر تولید شرکت نورد و پروفیل پارس به چشم می‌خورد.

همچنین در حکم دیگری، غلامرضا رزازی به عضویت موظف هیات مدیره ایران خودرو دیزل در آمد.

رزازی پیش از این مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت واگن پارس، مدیر عامل شرکت صنایع ریلی ایران خودرو، مدیرعامل شرکت نورد و تولید قطعات فولادی، عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها