امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5650
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 117
یونا‌تن‌ بت‌کلیا امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت:  انتخابات‌هایی که در کشور ما اعم از ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری، شورای ...

یونا‌تن‌ بت‌کلیا امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت:  انتخابات‌هایی که در کشور ما اعم از ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری، شورای اسلامی شهر و روستا برپا می‌شود بیانگر استقرار حکومت مبتنی بر مردم‌سالاری است به طوری که این موضوع فقط یک شعار صرف  نیست.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران اسلامی در آستانه برپایی سه انتخابات قرار دارند، افزود: کشورهای غربی به طور مستمر از دموکراسی و حقوق بشر دم می‌زنند ولی باید به این نکته اعتراف کنند که دموکراسی واقعی در  کشور ما تحقق یافته است و به معنای واقعی کلمه در تصمیم‌گیری‌ها به آرای مردم اهمیت داده می‌شود.

بت‌کلیا به بی‌پایه و اساس بودن شعارهای مردم‌سالاری کشورهای دیگر اشاره کرد و افزود: کشورهایی که در این زمینه ادعاهایی را مطرح می‌کنند نه برای ملت خود و نه برای سایر ملل دنیا حقی قائل نیستند به طوری که با تجاوز به خاک سایر کشورهای دنیا به کذب بودن شعارهای انسان‌دوستانه خود صحه می‌‌گذارند.

این نماینده مجلس مهم‌ترین نیاز فعلی کشورمان را اتحاد و همبستگی دانست و اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به  انحای مختلف به دنبال زیر سوال بردن انتخابات کشور ما هستند حال آنکه ملت ما با حفظ هوشیاری و با حفظ بصیرت در این انتخابات‌ها شرکت می‌کنند تا باری دیگر دشمنان را مایوس کنند.

وی خودداری از تخریب چهره‌های انتخاباتی را خواستار شد و اظهار داشت: کسانی که خواستار این هستند فرصت خدمت کردن به ایران اسلامی را به دست آورند باید با راه‌های قانونی و در چارچوب اخلاق وارد عمل شده و ضمن خودداری از تخریب دیگران نسبت به تشریح برنامه‌ها و اهداف خود مبادرت کنند تا به این ترتیب نقاط قوت فعلی بیشتر تقویت شده و نقاط ضعف نیز اصلاح شود.
انتهای پیام/61002/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها