امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56514
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۸
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، ژنرال «ریموند اودیرنو» رئیس ستاد ارتش آمریکا می‌گوید تعطیلی دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، ژنرال «ریموند اودیرنو» رئیس ستاد ارتش آمریکا می‌گوید تعطیلی دولت فدرال، به فعالیت‌های روزانه ارتش ضربه می‌زند.

دولت آمریکا از دو روز قبل و پس از آنکه نمایندگان کنگره نتوانستند در مهلت مقرر در مورد بودجه به توافق برسند، تعطیل شده است. در پی این اتفاق بخش بزرگی از کارکنان دولت به مرخصی اجباری فرستاده شده‌اند. هرچند بخش‌های ضروری ارگان‌های نظامی به فعالیت خود ادامه می‌دهند، اما به گفته «اودیرنو» این موضوع بر فعالیت‌های روزمره ارتش اثر منفی دارد.

اودیرنو با بیان اینکه نمایندگان مجلس و سنا باید هرچه سریعتر بر سر بودجه به توافق برسند، می‌گوید: با این وضعیت انجام هرکاری برای ما دشوار خواهد شد.

وی افزود: دیگر نمی‌توانیم مل همیشه تمرین کنیم، نمی‌توانیم سفر کنیم و نمی‌توانیم هماهنگی‌ها را مثل قبل هماهنگ کنیم. تنها مأموریت‌های ضروری باید انجام گیرند.

«باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا که دیروز جمهوری‌خواهان را به «باج‌خواهی» متهم کرد، امروز سران مجلس نمایندگان و مجلس سنا را به امید خروج از بحران، به کاخ سفید دعوت کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها