امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56522
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۱۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نوری المالکی در صفحه شخصی خود در فیسبوک تاکید کرد: اختلافات در دو صحنه بین المللی و منطقه ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نوری المالکی در صفحه شخصی خود در فیسبوک تاکید کرد: اختلافات در دو صحنه بین المللی و منطقه ای حفره ای خطرناک به وجود آورده که تروریسم در آن لانه کرده است و واژه تروریسم خود را در آن باز سازی کرده است.

نخست وزیر عراق افزود: تاثیرات منفی موج بهار عربی بر کشورها و ملت ها باعث شده است این پدیده خطرناک در منطقه انتشار پیدا کند.

نوری المالکی تصریح کرد: برخوردها و اختلافات بین کشورهایی که برای گروه های تروریستی سلاح تامین می‌کنند باعث شده تا سلاح‌ها به اندازه فراوان در منطقه موجود باشد.

وی افزود: ما در کشور عراق ضمن همکاری سازنده با تمامی کشور‌های جهان با تمام توان خود با تروریستهایی که زمینه تکفیری هم دارند مبارزه خواهیم کرد.

نوری المالکی تاکید کرد: در کنار نیروهای و دستگاه‌های امنیتی به همکاری هموطنان عراقی و مشارکت آنها در درگیری تروریست ها نیاز داریم. همچنان که نیازمند ارتقای «فرهنگ امنیتی» مردم عراق هستیم تا در مبارزه با تروریسم و تروریستها ما را یاری کنند و از کشته شدن مردم بیگناه جلوگیری کنند.

نخست وزیر عراق اظهار داشت: باید ریشه‌های تروریسم و پشتیبانی مالی و تسلیحاتی آن را نابود کنیم همچنان که نیاز داریم تا ریشه ای عقیدتی و فتواهایی که دائما تروریسم را تشویق می کنند از بین ببریم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها