امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5653
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان قائمشهر حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی صبح امروز در همایش حماسه سیاسی و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان قائمشهر حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی صبح امروز در همایش حماسه سیاسی و اقتصادی با گفتمان امام و رهبری در مسجد عشقی قائمشهر، توجه به اصل ولایت‌پذیری را برای انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری وظیفه عقلی و شرعی رای‌دهندگان دانست.

وی افزود: برای شناخت فرد اصلح علاوه بر شناخت میزان ولایت‌مداری و خداترس بودن وی باید دانست که کاندیدای مورد نظر در جریان فتنه چه نقشی داشت، چه میزان سکوت کرد و آیا سر بزنگاه به داد ملت و نظام رسید و حامی ولایت بود.

دبیرکل جبهه پایداری با اشاره به زمزمه انتخابات آزاد که از سوی برخی افراد شنیده می‌شود، بیان داشت: این حرف‌ها برای این است تا زمینه بهانه‌سازی‌های آینده را فراهم کنند.

نمره به 40 یا 50 کاندیدای احتمالی

آقاتهرانی با بیان اظهارات مقام معظم رهبری در مورد انتخاب رئیس جمهور که « فردی را انتخاب کنید که بدی گذشتگان را نداشته و خوبی‌هایشان را بیشتر داشته باشند» اذعان داشت: باید تحقیق کرد کدام فرد ویژگی مردمی،حزب‌اللهی و ولایت‌مداری را بهتر دارد تا به عنوان فرد اصلح رای داده شود.

وی انتخابات این دوره را یک مانور و میتینگ مردمی در کشور اعلام کرد که طی آن مردم اعلام می‌کنند زنده‌اند و حتما هم این دشمن کورکن را در کشور اجرا می‌کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس همچنین اذعان داشت: ما باید دقت کنیم از بین 40 یا 50 کاندیدای احتمالی که به نظر خوب می‌آیند اسامی‌شان را بگذاریم تا نمره دهند، هر که بیشترین نمره را کسب کرد اصلح‌ترین خواهد بود پس اگر ما بهترین‌ها را انتخاب کنیم مردم نیز بهترین انتخاب را خواهند داشت.

وی همچنین به چند پاسخ کتبی حاضران در همایش نیز پاسخ داد.

اسلامی‌شدن بانک‌ها اجرایی نشد

آقاتهرانی در مورد سیستم اقتصادی حاکم بر بانک‌های کشور اظهار داشت: از جمله مواردی که قرار بود در برنامه تحول اقتصادی و هدفمندسازی یارانه‌ها در دولت احمدی‌نژاد اتفاق بیفتد اسلامی‌شدن بانک‌ها بود که اجرایی نشد.

وی افزود: این بانک‌ها خودشان مشکلات اساسی کشور هستند، جبهه پایداری طرح‌هایی در این بخش دارد که اعلام می‌کنیم.

دبیر کل جبهه پایداری پیرامون اینکه آقای لنکرانی چگونه به عنوان فرد اصلح انتخاب شد، بیان داشت: قاعده این است که اگر کسی خودش را اصلح می‌داند واجب است که اعلام کند و اگر دیگری را اصلح می‌داند به او ارجاع دهد.

وی اضافه کرد: نظر آقای فتاح اصلح بودن لنکرانی بود که اعلام کرد حاضرم برای لنکرانی رأی جمع کنم، جلیلی هم برای آمدن اعلام آمادگی نکردند، دوباره فرصتی به آقای جلیلی داده شد که فکر کنند ولی ایشان باز هم برای به صحنه آمدن به نتیجه نرسیدند.

بر اساس توافق قرار شد لنکرانی به صحنه بیاید

عضو خانه ملت تصریح کرد: در جلسه‌ای هم که لنکرانی با آقای جلیلی داشت، آقای جلیلی چیزهایی به آقای لنکرانی گفتند و همه بر روی آقای لنکرانی توافق کردند و بر اساس این توافق قرار شد لنکرانی به صحنه بیاید.

وی درباره میزان اهمیت حضور هاشمی رفسنجانی در انتخابات آینده ریاست جمهوری بیان داشت: با آمدن و رفتن یک نفر چیزی کم یا زیاد نمی‌شود، هاشمی در جریان فتنه نه تنها ساکت نبود بلکه نامه بی‌سلام و خداحافظی برای رهبری نوشتند و اینکه در دو دوره ریاست جمهوری وی، اوضاع بهتر از اینها بود، همچنین در دوره ایشان اصلاح‌طلبان روی کار آمدند، گویا ایشان می‌خواستند اصلاح‌طلبان روی کار بیایند. 

 من هاشمی را قبول ندارم 

دبیر کل جبهه پایداری در ادامه سخنانش تصریح کرد: ممکن است یکی هاشمی را قبول داشته باشد ولی من ایشان را قبول ندارم چون از گفته‌ها، کردارها و گذشته‌های افراد است که سخن می‌گویم.

وی همچنین بیان داشت: برخی از سخنانی که احمدی‌نژاد می‌گوید شدنی نیست ولی لنکرانی برنامه‌های زیادی دارد.

آقاتهرانی در پاسخ به نامگذاری پایداری بر این جبهه نیز افزود: اگر ولایت فقیه نباشد مسئولان استخوان هم را می‌خورند رهبری همه چیز را نقد و راه را روشن می‌کند، ما با ایستادگی در پای سخنان‌مان در سه اصل اخلاص در برابر خدا، تابعیت ولایت فقیه و صداقت در برابر مردم حتما به نتیجه خواهیم رسید.

انتهای پیام/86008/ح40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها