امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56540
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع آگاه می‌گوید خبرگزاری رویترز قصد دارد به زودی 5درصد از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع آگاه می‌گوید خبرگزاری رویترز قصد دارد به زودی 5درصد از نیروهای تحریریه خود را اخراج کند. این تازه‌ترین موارد تعدیل نیرو در صنعت رسانه‌ای است که مدتی است با مشکل اقتصادی مواجه شده است.

شرکت «تامسون رویترز» که مالک این خبرگزاری است، با صدور بیانیه‌ای از تصمیم خود برای تعدیل نیرو خبر داده، اما آماری در این مورد ارائه نکرده است.

«بارب برگ» سخنگوی رویترز در بیانیه‌ای اعلام کرده است: در جهت تسهیل و تقویت فعالیت‌های خبری، قصد داریم مقداری از تعداد کارکنان تحریریه خود بکاهیم.

یک منبع آگاه می‌گوید در جریان این تعدیل نیرو، 5درصد از مجموع کارکنان این خبرگزاری در جهان یعنی چیزی بالغ بر 2800 نفر باید رویترز را ترک کنند.

دیروز هم «جیمز اسمیث» مدیر اجرایی «تامسون رویترز» از احتمال اتخاذ «تصمیماتی دشوار» خبر داده بود. «تامسون رویترز» که خبرگزاری یکی از زیرمجموعه‌های جزئی آن است، ابتدای امسال تصمیم خود برای تعدیل 2500 کارمند دیگر را نیز اعلام کرده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها