امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56543
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۶
تعداد بازدید: 78
محمد بنیادی، مدیر کل دفتر دفتر نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به مشارکت ...

محمد بنیادی، مدیر کل دفتر دفتر نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به مشارکت دانش‌آموزان در طرح‌های مختلف قرآنی آموزش و پرورش، اظهار داشت: در کشور حدود 12 میلیون و 500 هزار دانش‌آموز تحصیل می‌کنند که برنامه‌های مختلفی به صورت جزیره‌ای برای آنها اجرا شد.

وی افزود: در این برنامه‌ها ممکن است دانش‌آموزان در 5 یا 10 برنامه شرکت کنند که در این بین تعداد شرکت‌کنندگان در بخش‌های مختلف زیاد می‌شود.

بنیادی با اشاره به تعداد دانش‌آموزان شرکت‌کننده در مسابقات قرآن و نماز، خاطرنشان کرد: نزدیک به 8 میلیون دانش‌آموز در مسابقات قرآن و نماز ثبت‌نام کردند و امسال هم در مشهد و قزوین 5 هزار نفر از خواهران و برادران برگزیده دعوت شدند و جوایزی به آنها اهدا شد.

مدیر کل دفتر نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: در بخش عترت 3 میلیون و 500 هزار دانش‌آموز شرکت کردند و در موضوعات مداحی، امام‌شناسی و مقتل‌شناسی به رقابت پرداختند که بالغ بر 48 هزار جلسه در این‌باره تشکیل شد.

وی گفت: در بخش دهه کرامت، بصیرت و گفتمان‌های دینی نیز 4 میلیون و 584 هزار دانش‌آموز و فرهنگی شرکت داشتند که فقط در دهه کرامت، 48 هزار و 217 جلسه تشکیل شد.

بنیادی با بیان اینکه 25 هزار مداح دانش‌آموز جذب شده است، عنوان کرد: در دهه بصیرت 52 هزار و 402 جلسه تشکیل شد که 4 میلیون و 660 هزار و 396 دانش‌آموز مشارکت داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها