امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56556
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده با تشکیل جلساتی رسیدگی به لایحه یک‌شوری قانون بودجه سال 1392 کل کشور را ادامه می‌دهند.

بررسی طرح یک‌شوری طرح ملی جمع‌آوری آب باران، رسیدگی به گزارش تفریغ بودجه سال 1390 کل‌کشور، بررسی توافقنامه گازی بین ایران و عمان با حضور مسئولان وزارت نفت در دستور کار جلسات هفته آینده این کمیسیون قرار دارد.

اعضای کمیسیون انرژی مجلس همچنین هفته آتی از آب‌های مرزی غرب کشور بازدید می‌کنند.

حمید چیت‌چیان وزیر نیرو نیز هفته آینده برای بررسی مسائل و مشکلات مربوط به خصوصی‌‍‌سازی و توزیع، سوخت زمستانی نیروگاه‌های کشور و نحوه تأمین برق تابستان سال 1393 در این کمیسیون حضور می‌یابد.

کارگروه امور نیروی کمیسیون انرژی روز یکشنبه مشکلات مربوط به آب یزد را با حضور نمایندگان این استان و رئیس مجمع استان اصفهان را بررسی می‌کند و سپس اساسنامه شرکت ملی نفت ایران را با حضور مسئولان وزارت نفت، مرکز پژوهش‌ها و دیوان محاسبات کشور مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

کارگروه امور انرژی‌های نو و انرژی اتمی کمیسیون مذکور روز یکشنبه مشکلات سازندگان تجیهزات نفتی را با حضور کارشناسان وزارت نفت را مورد بررسی قرار می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها