امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56559
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است برنامه‌های علی‌اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید را استماع کنند.

انتخاب 4 نفر ناظر کمیسیون در شورای عتف، انتخاب 4 نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در شورایعالی آموزش و پرورش، انتخاب 2 نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در شورای آموزش و پرورش استثنایی، انتخاب 4 نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در هیئت نظارت بر تعیین و تکلیف معلمین حق‌التدریسی و  آموزشیاران نهضت سوادآموزی و همچنین انتخاب 2 نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در هیئت گزینش آموزش و پرورش، در دستور کار جلسات هفته آینده این کمیسیون قرار دارد.

حمید میرزاده سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نیز هفته آتی برای ارائه برنامه‌هایش در سال جدید تحصیلی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر می‌شود.

اعضای کمیسیون صبح روز دوشنبه از پارک فناوری پردیس بازدید و در ششمین جشنواره فناوری نانو شرکت می‌کنند.

نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، معاون وزیر آموزش و پرورش و همچنین رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور عصر روز سه‌شنبه در این کمیسیون حضور می‌یابند.

توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز هفته بعد به منظور ارائه برنامه‌هایش در سال تحصیلی جدید به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها