امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56579
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 56
محمد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به ...

محمد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات اخیر محمد خاتمی مبنی بر اینکه پرتاب کفش به رئیس جمهور به ترور منتهی می‌شود، گفت: موضع گیری‌های اینچنینی را باید شورای عالی امنیت ملی پیگیری کند.
 
وی اضافه کرد: ما نگران هستیم که موضع گیری آقای خاتمی به نوعی نشان دادن مسیر به همفکران خود باشد، گویا موضع گیری آقای خاتمی آدرس دادن است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی اظهار داشت: در دوره ریاست جمهوری وی بارها شاهد بروز ناامنی‌هایی در کشور بودیم، ناامنی‌هایی که در زمان خاتمی از لحاظ تعداد و هدفگذاری بی سابقه بود.
 
کریمی قدوسی مدیریت خاتمی را مبتنی با ایجاد بحران دانست و افزود: خاتمی در دوره‌ای استحاله نظام را پیگیری می‌کرد.
 
وی اضافه کرد: آقای خاتمی با چه پشتوانه و در چه جایگاهی پرتاب کفش را به ترور فیزیکی ارتباط می‌دهد، شورای عالی امنیت ملی باید از خاتمی توضیح بخواهد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس با بیان این که امروز جمهوری اسلامی ایران از لحاظ امنیتی در بهترین شرایط به سر می‌برد، تصریح کرد: امروز فقط نگران بازگشت فتنه گرانی مانند آقای خاتمی به صحنه هستید.
 
کریمی قدوسی در پایان گفتگوی خود با فارس، تصریح کرد: مسائل امنیتی کشور به دولت ارتباط دارد، زیرا نهادهایی مانند وزارت اطلاعات تحت مدیریت دولت است به همین دلیل موضع آقای خاتمی پای دولت نوشته می‌شود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها