امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56582
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن سرخوش مدیر حمل و نقل هوایی ستادهای اجرایی حج سال 92 گفت: شب گذشته آخرین پرواز حجاج ایرانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن سرخوش مدیر حمل و نقل هوایی ستادهای اجرایی حج سال 92 گفت: شب گذشته آخرین پرواز حجاج ایرانی به مقصد مدینه در فرودگاه مدینه منوره به زمین نشست.

وی افزود: بدین ترتیب کلیه زائران مدینه قبل با 98 پرواز به تعداد 33 هزار و 443 نفر وارد مدینه شدند که بخشی از آنها پس از اقامت یک هفته‌ای عازم مکه مکرمه شده‌اند.

سرخوش ادامه داد: بعلاوه تاکنون 40 پرواز با ظرفیت انتقال 14 هزار و 979 نفر از زائران مدینه بعد وارد جده شده و جمع حجاج ایرانی حاضر در مدینه و مکه به حدود 48 هزار و 500 نفر رسیده است.

وی اعلام کرد: از مجموع 138 پرواز انجام شده 71 پرواز یعنی فراتر از 51 درصد آنها بدون تأخیر بوده است.

سرخوش در ادامه گفت: پروازهای حج امسال از 17 ایستگاه پروازی کشور صورت می‌گیرد که اعزام از ایستگاه‌های اردبیل، اهواز، یزد، بندر عباس، بوشهر، کرمان، کرمانشاه، مشهد، رشت ، شیراز و زاهدان به اتمام رسیده و پرواز ایستگاه‌های تهران، اصفهان، ساری در حال انجام است.

وی تصریح کرد: این در حالی است که پرواز تبریز، ارومیه و گلستان هنوز آغاز نشده است و ظرف روزهای آینده و تا 17 مهرماه کلیه پروازهای مدینه قبل و بعد پایان خواهد پذیرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها